RU EN
Ми виготовили фарбованої сталі

Назад

Команда METIPOL виходить з оперативного управління заводом Heavy Metal

03.11

2020

Успішно реалізувавши другий проект заводу з виробництва металу з ПП, команда METIPOL, лідер ринку фарбованого металу в Україні, ставить нові цілі!

Вибір вірної концепції, правильного постачальника обладнання та унікальний досвід команди Metipol дозволив, всього за 11 місяців після підписання контракту на поставку лінії фарбування, отримати перший фарбований рулон. За рік з моменту запуску виробництва у м. Первомайськ ми досягли своїх амбітних цілей – стали найбільшим виробником металу з полімерним покриттям в Україні і вивели проект “Heavy Metal” на прибутковість, попри всі складнощі цього року.

Високі стандарти якості виготовленої продукції та обслуговування Metipol ™, знову переконали ринок в тому, що український продукт може бути надійним рішенням. В умовах складного ринку ми не відступили від своїх принципів чесності та відкритості. І, як результат, отримали 123 надійних партнери. Важко переоцінити масштаб роботи, виконаної для встановлення кожного з цих контактів і ми безмежно вдячні як нашим партнерам, так й кожному співробітнику нашої неймовірної команди.

Досягши стабільних фінансових та виробничих результатів, з сьогоднішнього дня ми передаємо оперативне управління заводом Heavy Metal у надійні руки компанії Маракортіо на чолі з Наталією Башинською. Впевнені, закладена нами база та професіоналізм нової команди забезпечать заводу подальший розвиток.

Нашою метою завжди було створення цивілізованого ринку фарбованої сталі і ми продовжуємо рух в цьому напрямку. Команда Metipol переключається на реалізацію нашого наступного проекту, про який ми повідомимо вже зовсім скоро.

Stay tuned!

Назад

Схожі статті

Контакти

Головний офіс

01021, м. Київ, вулиця Мечникова, 9

Виробництво і склад

ТОВ “Хеві Метал”, 55210,
м. Первомайськ, вулиця Корабельна, 50/3