EN PL RU
Ми виготовили фарбованої сталі
Ми виготовили фарбованої сталі

Назад

Антидемпінгові заходи щодо фарбованого металу з Китаю

10.08

2023

Раді повідомити всім учасникам ринку про прийняття антидемпінгових заходів щодо фарбованого металу китайського походження. Це дуже важливий крок не тільки для виробників металу з полімерним покриттям, але й для споживачів. Давайте разом розбиратися чому.

Антидемпінгові міри щодо фарбованого металу з Китаю

Перш за все варто відзначити, що всі країни-сусіди України вже давно захищені податками або квотами від продукції походженням з Китаю. Тепер і українські виробники заручилися підтримкою уряду та отримали право на гідну конкуренцію, що безумовно слугуватиме стимулом для розвитку. Наявність сильного національного виробника дасть стимул для посилення і суміжних областей – виробників оцинкованої сталі, фарб та хімії.

Для споживачів металу найбільшою перевагою стане скорочення кількості низькоякісного металу. Ні для кого не секрет, що метал з КНР не просто не відповідав ДСТУ, більше того навіть власним початково низьким показникам. Мова йде не тільки про вміст цинку та товщину, але й декоративні властивості. Так, постійне відшарування та вигорання фарби та поява іржі значною мірою підривали довіру до матеріалу загалом.

У 2023 році на китайську сталь з полімерним покриттям припадає майже половина ринку. За даними незалежної лабораторії усі зразки китайської продукції не відповідають заявленим характеристикам. Так, у протестованих зразках вміст цинку коливається від 11 до 58 гр на м.кв., що не дозволяє застосовувати дану продукцію у будівництві.
Ми дуже сподіваємося, що невдовзі такий метал зовсім зникне з ринку, а всі його гравці повернуться до цивілізованої та гідної конкуренції.

З деталями закону можете ознайомитись за посиланням.

Назад

Схожі статті

Контакти

Головний офіс

01011, м. Київ,
вулиця Панаса Мирного, 17

Виробництво і склад

ТОВ “Хеві Метал”, 55210,
м. Первомайськ, вулиця Корабельна, 50/3

каталог
Каталог Metipol
прайс-лист
ПРАЙС Metipol
корисно
Корисні документи