EN PL RU
Ми виготовили фарбованої сталі
Ми виготовили фарбованої сталі

Будь який успіх досягається разом з командою та партнерами, на яких можна покластися.

SCROLL DOWN

Світовий лідер з виробництва ліній нанесення полімерних покриттів. Постійний розвиток зробив Bronx новатором міжнародного рівня в проєктуванні, виготовленні та постачанні технологій для ліній фарбування.

Спільна компанія Borusan Holding та ArcelorMittal з продуктивністю 900 000 тонн оцинкованої сталі на рік. Один з найкращих виробників у регіоні, є основним постачальником завдяки високій якості та широкому асортименту матеріалів.

Tat Metal Group заснована в 2005 році, річна продуктивність 200 000 тонн оцинкованої сталі. Завод входить до четвірки найбільших виробників в Туреччині та відомий високою якістю продукції.

Yildiz Demir Celik – компанія-виробник оцинкованої сталі, що динамічно розвивається, з річною потужністю 400 000 тонн. Висока якість продукції та відповідність світовим стандартам є головними пріоритетами компанії.

Akzo Nobel Kemipol Kimya San. Ve Tic. A.S., Турція – лідер у виробництві промислових фарб для ліній нанесення покриттів. Метою Akzo Nobel є детальне вивчення потреб і умов виробництва, а також високий професіоналізм та сервіс.

PPG Industrial Coatings, Польща – компанія-виробник фарб, що заслужила репутацію завдяки інноваційним високоякісним продуктам та сервісу світового рівня.

PTE Coatings AB – компанія, де працюють передові професійні колористи, хіміки та інженери-технологи з нанесення покриттів, які допомагають виробникам інтегрувати свою продукцію у виробничі процеси.

Henkel (Henkel-Konzern, Henkel Group, Хенкель) – німецька хімічно-промислова компанія, виробник хімічних матеріалів для промисловості. До групи Henkel входять 340 заводів у 70 країнах світу.

SALCHI METALCOAT S.r.l, Італія – виробник полімерних покриттів для металообробної промисловості з потужністю виробництва у 30 000 тон на рік. SALCHI METALCOAT пропонує різноманітну продукцію, від традиційних покриттів до найскладніших та ексклюзивних рішень.

Контакти

Головний офіс

01011, м. Київ,
вулиця Панаса Мирного, 17

Виробництво і склад

ТОВ “Хеві Метал”, 55210,
м. Первомайськ, вулиця Корабельна, 50/3

каталог
Каталог Metipol
прайс-лист
ПРАЙС Metipol
корисно
Корисні документи