EN PL RU
Ми виготовили фарбованої сталі
Ми виготовили фарбованої сталі
Корисні документи

Для вашої зручності ми зібрали всі корисні документи що стануть у нагоді при виборі металу, його профілюванні, монтажі та збереганні. Це обов’язкові документи, які мають вам надати виробники або продавці оцинкованої сталі, а також сталі з полімерним покриттям.

Гарантія Metipol

Гарантійний супровід кожного рулону сталі з полімерним покриттям Metipol ™, це підтвердження якості продукції та турбота про кінцевого споживача, що придбає вир

Скачати документ

Гарантійний супровід кожного рулону сталі з полімерним покриттям Metipol ™, це підтвердження якості продукції та турбота про кінцевого споживача, що придбає вироблені з нашого металу профнастил та металочерепицю.

Строк гарантії на фарбовану сталь та вироби з неї залежить від вмісту цинку та типу полімерного покриття та складає 10, 15, або 20 років.

Скачайте зразок гарантійного талону щоб отимати вичерпну інформацію про умови надання гарантії та правильную експлатацію готової продукції. А також, цей документ допоможе вам перевірити маркування та автентичність металу Metipol ™

 

Сертифікат якості / відповідності Metipol

Продукція Metipol ™ відповідає самим високим вимогам щодо якості металу з полімерним покриттям. Кожна партія фарбованої сталі проходить лабораторні випробування

Скачати документ

Продукція Metipol ™ відповідає самим високим вимогам щодо якості металу з полімерним покриттям. Кожна партія фарбованої сталі проходить лабораторні випробування і на кожен рулон готової продукції видається сертифікат, що затверджує якість продукції у відповідності до стандартів ДСТУ EN 10169:2018 “Прокат плоский сталевий з органічним покриттям, нанесеним на безперервних лініях фарбування рулонного металу (за технологією койлкоутінгу). Технічні умови постачання.”

Сертифікат санітарно-епідеміологічної експертизи

Відповідальність перед кінцевим споживачем та партнерами, виробниками матеріалів з фарбованого металу, полягає не тільки у контролі якості продукції Metipol ™.

Скачати документ

Відповідальність перед кінцевим споживачем та партнерами, виробниками матеріалів з фарбованого металу, полягає не тільки у контролі якості продукції Metipol ™. Наша сталь з полімерним покриттям безпечна для обробки та експлуатації і відповідає санітарно-епідеміологічним нормам України.

Наша мета – сприяти створенню цивілізованого ринку фарбованого металу в Україні, де не буде місця контрафактній та небезпечній продукції.

Умови зберігання та монтажу виробів з фарбованої сталі

Для того щоб сталь з полімерним покриттям не втратила свої захисні та естетичні властивості, ми наполеглило рекомендуємо дотримуватись зазначених у даній інстру

Скачати документ

Для того щоб сталь з полімерним покриттям не втратила свої захисні та естетичні властивості, ми наполеглило рекомендуємо дотримуватись зазначених у даній інструкції рекомендацій. Правильне зберігання, транспортування та монтаж збережуть цілісність полімерного покриття та захисного шару цинку, що забеспечить максимально довгий строк ефективної експлуатації продукції.

Окрім того, недотримання зазначених у інструкції умов може призвести до втрати гарантії Metipol та додаткових витрат на заміну ушкоджених елементів.

Стандарт ДСТУ 8802:2018

Готова продукція зі сталі Metipol ™ повністю відповідає вимогам та нормам ДСТУ 8802:2018 (Вироби з тонколистової сталі із захисно-декоративним покриттям для буд

Скачати документ

Готова продукція зі сталі Metipol ™ повністю відповідає вимогам та нормам ДСТУ 8802:2018 (Вироби з тонколистової сталі із захисно-декоративним покриттям для будівництва)

Стандарт ДСТУ EN 10346

Metipol випускає продукцію на основі сталі, що повністю відповідає стандартам ДСТУ EN 10346 (Вироби плоскі сталеві з покривом, нанесеним методом безперервного г

Скачати документ

Metipol випускає продукцію на основі сталі, що повністю відповідає стандартам ДСТУ EN 10346 (Вироби плоскі сталеві з покривом, нанесеним методом безперервного гарячого занурювання)

Стандарт ISO 12944-1

Для того щоб гарантувати ефективний захист від корозії сталевих конструкцій, необхідно, щоб власники таких конструкцій, підрядники, консультанти, та компанії, щ

Скачати документ

Для того щоб гарантувати ефективний захист від корозії сталевих конструкцій, необхідно, щоб власники таких конструкцій, підрядники, консультанти, та компанії, що здійснюють роботи з антикорозійного захисту, контролери та виробники матеріалів для покриття, мали у своєму розпорядженні точну інформацію про захист від корозії за допомогою систем фарби. Така інформація має бути якомога повною, точно вираженою, легкою для розуміння, щоб уникнути труднощів і непорозумінь між сторонами зацікавленими у практичному застосуванні робіт із захисту від корозії.

Міжнародний Стандарт – ISO 12944 – має намір дати інформацію у формі ряду інструкцій. Цей стандарт написаний для тих, хто вже має якісь технічні знання. Також передбачається, що користувач ISO 12944 знайомий з іншими, що мають відношення до Міжнародних Стандартів, матеріалами, зокрема з тими, що стосуються підготовки поверхонь, а також до інших національних інструкцій.

Скачати документ

Зв’яжіться з нами

І отримайте прайс лист на продукцію і графік поставок

info@metipol.com

0 800 214 141

Головний офіс

01011, м. Київ,
вулиця Панаса Мирного, 17

Продукція Metipol

Виробництво і склад

ТОВ “Хеві Метал”, 55210,
м. Первомайськ, вулиця Корабельна, 50/3

каталог
Каталог Metipol
прайс-лист
ПРАЙС Metipol
корисно
Корисні документи