EN PL RU
Ми виготовили фарбованої сталі
Ми виготовили фарбованої сталі

Назад

Чому металочерепиця? Переваги та недоліки

05.07

2020

Зараз ми дамо відповідь на часте питання: чому металочерепиця найбільш популярна покрівля? Чому її обирають багато приватних, комерційні та промислові забудовники. У цій статті розкриємо причини популярності металочерепиці. По пунктах розглянемо переваги і недоліки цього покрівельного матеріалу.

Переваги металочерепиці

Ціна та економічність

Цей пункт на першому місці. Цінник найбільше впливає на рішення про покупку.
Дуже важливий момент. Ми говоримо про співвідношення ціни та якості. А за цим параметром металочерепиця – безперечний лідер ринку і “вбивця” інших видів покрівельних матеріалів.

Зі скромним бюджетом можна замовити недорогу та надійну покрівлю. І вона прослужить кілька десятків років. Головне, це дотримуватись рекомендацій щодо монтажу та експлуатації. Чим більше можливості, тим більш довговічна, міцна та зовні приваблива металочерепиця буде доступна. Діапазон цін і асортимент дуже великі.

Надійність

Металочерепиця, підібрана з урахуванням рекомендацій до умов експлуатації – покрівля на багато років. В алежності від типу полімерного покриття, товщини сталі та вмісту цинку, вона служить від 15 до 50+ років. Без наскрізної корозії і пошкодження шару фарби.

Правильно підібрана металочерепиця без проблем витримує перепади температур, механічні навантаження та агресивне середовище (лід, морське повітря, підвищена вологість, високий рівень УФ-випромінювання, бруд, викиди виробництва і міський смог).

Наша рекомендація – замовити металочерепицю з якісної сталі сталі Metipol™ у вашому регіоні. Підібрати тип покриття відповідно клімату, довоклишнього середовища та призначення об’єкта.

Чому металочерепиця? Переваги та недоліки

Простота монтажу

Металочерепиця досить легкий і пластичний покрівельний матеріал. Дотримуючись основних правил, практично кожен може самостійно постелити таку покрівлю. А якщо грамотно розрахувати обсяг та обрати відповідний тип металочерепиці (листова або модульна), можна уникнути перевитрат у матеріалі та грошах.

Зовнішній вигляд

Величезна перевага перед іншими типами покрівлі – широка палітра та різноманіття фактур металочерепиці. Асортимент залежить від типу полімерного покриття, але завжди можна підібрати колір і структуру поверхні у різноманітних комбінаціях. У тому числі – покриття під дерево або камінь. Готова продукція зі сталі Metipol з популярними та ексклюзивним типами покриттів дає великі можливості для реалізації проектів з різними бюджетами і вимогами до експлуатації.

Товщина сталі у поєднанні з вмістом цинку та типом покриття – гарантія довговічності і стійкості кольору даху в різних кліматичних умовах та стану навколишнього середовища. Детальніше про типи покриттів та умови експлуатації можна прочитати тут.

Чому металочерепиця? Переваги та недоліки

Недоліки металочерепиці

Перевитрата матеріалу на дахах складної геометрії

Перевитрата металочерепиці скорочується грамотним розрахунком матеріалу на площу покриття.
Для покрівлі зі складною конструкцією рекомендується модульна металочерепиця, що складається з невеликих листів певного розміру. Її обрізки можна використовувати для покриття маленьких ділянок. На даху з рівними прямокутними скатами стелять листову металочерепицю, прирізану по довжині скату.

Шум

Дійсно, металочерепиця, це досить гучний і дзвінкий покрівельний матеріал. “Порожня” покрівля буде гриміти під час дощу, граду та при сильному вітрі. Доступна ціна і легкість монтажу дозволяють безболісно вкласти кошти у якісну шумоізоляцію та утеплення даху.

Проаналізувавши перераховані вище недоліки і переваги, питання “чому металочерепиця?” можна вважати закритим. Переваги цього надійного, легкого і привабливого матеріалу перекривають його обмежені недоліки, які легко подолати.

На підтвердження Metipol несе відповідальність за якість своєї продукції. Компанія дає гарантію на металочерепицю зі сталі Metipol™ від 10 до 20 років. Перевірити оформлену продавцем гарантію можна по тут.

Назад

Схожі статті

Контакти

Головний офіс

01011, м. Київ,
вулиця Панаса Мирного, 17

Виробництво і склад

ТОВ “Хеві Метал”, 55210,
м. Первомайськ, вулиця Корабельна, 50/3

каталог
Каталог Metipol
корисно
Корисні документи