EN PL RU
Ми виготовили фарбованої сталі
Ми виготовили фарбованої сталі

Назад

DecoPrint 3D. Преміальні покриття Metipol

09.11

2023

Metipol робить великий крок вперед на ринку фарбованої сталі. 

Вперше в Україні!

Лінія заводу Хеві Метал випустила фарбовану сталь Metipol™ з глибокою структурою деревини – Дуб 3D. Ця новаторська технологія виводить декоративні покриття DecoPrint на новий якісний рівень.

Всім партнерам Метіпол та споживачам готової продукції на основі сталі нашого виробництва добре відома серія DecoPrint Дуб з виразним малюнком та кольором дубової дошки. Від сьогодні до цих характеристик ми додаємо фактуру, яка максимально наближає візуальне сприйняття DecoPrint Дуб 3D в якості натурального дерева.

Нанесення покриття з об’ємним малюнком впливає на відбиття світла від поверхні металу, що викликає більш складну гру світла-тіні і посилює ефект дерев’яної поверхні.

DecoPrint Дуб 3D

Сфери застосування

Фахівці компанії рекомендують використовувати Дуб 3D в якості внутрішнього декоративного оздоблення.

Саме при застосуванні елементів дизайну з цим полімерним покриттям всередині приміщень найкраще розкривається ефект натурального дерева. А поєднання властивостей високоякісної сталі зі структурою дубу забезпечують практичність простору та створює додаткове відчуття комфорту у приміщеннях зі штучним і природним освітленням. 

Як і на всі типи покриттів Metipol™, на DecoPrint Дуб 3D розповсюджується гарантія виробника. 

Для отримання додаткової інформації про новинку, про терміни поставки і ціни – зв’яжіться з вашим менеджером, або за телефоном нашої гарячої лінії.

Назад

Схожі статті

Контакти

Головний офіс

01011, м. Київ,
вулиця Панаса Мирного, 17

Виробництво і склад

ТОВ “Хеві Метал”, 55210,
м. Первомайськ, вулиця Корабельна, 50/3

каталог
Каталог Metipol
прайс-лист
ПРАЙС Metipol
корисно
Корисні документи