EN PL RU
Ми виготовили фарбованої сталі
Ми виготовили фарбованої сталі

Назад

Heavy Metal нарощує виробництво прокату з полімерним покриттям

19.08

2020

За підсумками липня Heavy Metal виробив близько 3,5 тис. тон металу з полімерним покриттям. Цей показник на 40% перевищив результати червня. Приблизно 470 тон пішло на експорт до Польщі та Молдови. Угорщина також отримала першу партію фарбованої сталі в рулонах.

На тлі пожвавлення попиту, компанія планує збільшити випуск продукції у серпні до 4 тис. тон прокату. “Зростання показників ми плануємо досягти не тільки за рахунок збільшення попиту, а й за допомогою залучення нових клієнтів, пропозиції нових сервісів і покриттів”, – відзначили представники підприємства. Так, з серпня, на заводі Heavy Metal доступно для замовлення нове покриття на основі поліестеру – DIAMOND. Його особливість – структура поверхні, схожа з гранями кристалу, яка блищить та переливається при зміні освітлення.

DIAMOND - Нове покриття Heavy Metal
DIAMOND – Нове покриття Heavy Metal

Ще одна з причин зростання виробництва – незначний вплив подорожчання сировини на ціну фарбованих рулонів. Частково це пов’язано з співпрацею з постачальниками підкату на підставі довгострокових контрактів. Як результат – рівень цін на прокат з полімерним покриттям 0,45 мм (Z140) – 1220 $ / т.

За даними “Метал Експерт”, за 7 місяців Heavy Metal випустив 14,8 тис. тон фарбованої сталі, з яких 2,8 тис. тон – на експорт.

Джерело: Металл Эксперт

Назад

Схожі статті

Контакти

Головний офіс

01011, м. Київ,
вулиця Панаса Мирного, 17

Виробництво і склад

ТОВ “Хеві Метал”, 55210,
м. Первомайськ, вулиця Корабельна, 50/3

каталог
Каталог Metipol
прайс-лист
ПРАЙС Metipol
корисно
Корисні документи