EN PL RU
Ми виготовили фарбованої сталі
Ми виготовили фарбованої сталі

Назад

Heavy Metal переглядає ціни на фарбовану сталь в рулонах

13.10

2021

У вересні Heavy Metal виробив 3,8 тис. тонн фарбованої сталі, що перевищило початковий план більш ніж на 25%. З цього обсягу 1,2 тис. тонн експортовано до Польщі, Молдови та Угорщини. Найпопулярнішими експортними позиціями залишаються рулони з покриттям матовий поліестер у кольорах 8017 та 8019, а також крупнокристалічного покриття DIAMOND.

На поточний місяць плановий обсяг випуску прокату з полімерним покриттям складає 3 тис. тонн – позначилось зниження попиту. На підприємстві скорочення обсягу виробництва пов’язують з ринковою кон’юнктурою: “Падіння цін на оцинкований метал в попередньому періоді сформувало вичікувальну позицію клієнтів та на ринку фарбованої сталі. З іншого боку, зниження цін на підкат дало нам можливість знизити ціни на готову продукцію”.

Так, базовий рівень цін на прокат 0,45 мм (Zn140) жовтневого виробництва – 2380 $/т, що на 100 $/т нижче, ніж місяцем раніше. При цьому зростання цін на природний газ в перспективі не вплине на рівень собівартості та цінову політику постачальника, оскільки на підприємстві використовують інфрачервоні печі.

Heavy Metal переглядає ціни на фарбовану сталь в рулонах

Назад

Схожі статті

Контакти

Головний офіс

01011, м. Київ,
вулиця Панаса Мирного, 17

Виробництво і склад

ТОВ “Хеві Метал”, 55210,
м. Первомайськ, вулиця Корабельна, 50/3

каталог
Каталог Metipol
прайс-лист
ПРАЙС Metipol
корисно
Корисні документи