EN PL RU
Ми виготовили фарбованої сталі
Ми виготовили фарбованої сталі

Назад

Heavy Metal планує збільшити обсяг виробництва у жовтні

07.10

2020

За підсумками вересня Heavy Metal виробив 3,1 тис. тон прокату з полімерним покриттям, з яких 2,5 тис. тон відвантажено на внутрішній ринок. Об’єм, що залишився, експортовано до Польщі (400 тон), Угорщини (113 тон) та Молдови (110 тон). Відхилення від первинного вересневого плану (4 тис. тон) пов’язане з несвоєчасним надходженням підкату, оскільки через відновлення ринку оцинкованого прокату в ЄС відвантаження турецьких постачальників в Україну виявилися незадовільними.

Heavy Metal планирует увеличить объем производства в октябре

У жовтні Heavy Metal планує виробити 3,5 тис. Тонн прокату з ПП. При цьому, незважаючи на очікування зниження попиту, як через порівняно високі ціни на метал, так і через наближення міжсезоння, на підприємстві відзначають ризик виникнення дефіциту фарбованих рулонів наприкінці року. Додатковий вплив матиме обмеження доступності обсягів прокату з ПП з ЄС у жовтні-листопаді, а також значне зростання цін на рулони європейських виробників, що може привести до скорочення обсягів імпорту та підтримати попит на українські аналоги. “Є перші ознаки сезонного зниження попиту. При цьому за останній місяць стався різкий стрибок цін на метал, що явно не сприятиме підвищенню попиту найближчим часом. Клієнти займають вичікуючу позицію, яка, втім, може привести до дефіциту металу під кінець року”, – прокоментували на підприємстві.

Базові ціни пропозиції постачальника на рулони 0,45 мм (Z140) на жовтень для внутрішніх покупців збережені на рівні 1250 $/т.
За даними “Метал Експерт”, за 9 місяців Heavy Metal справив 21,4 тис. тон фарбованої сталі, з яких 5,8 тис. тон експортовано.

Назад

Схожі статті

Контакти

Головний офіс

01011, м. Київ,
вулиця Панаса Мирного, 17

Виробництво і склад

ТОВ “Хеві Метал”, 55210,
м. Первомайськ, вулиця Корабельна, 50/3

каталог
Каталог Metipol
прайс-лист
ПРАЙС Metipol
корисно
Корисні документи