EN PL RU
Ми виготовили фарбованої сталі
Ми виготовили фарбованої сталі

Назад

Новый производитель окрашенного плоского проката

07.02

2019

На українському ринку сталевого прокату із захисними полімерними покриттями з’явиться новий виробник, який працюватиме під брендом “Метипол”. Він почне роботу до літа 2019 року в Первомайске Миколаївської області.

Об це проекті учора під час VII Національної конференції учасників ринку сталевого будівництва розповів Денис Рисухин, директор компанії “Метипол” (Київ), яка займається торгівлею сталевим прокатом. Під цим же брендом працюватиме нове підприємство, яке повинне почати випуск продукції в травні 2019 року, а вже в червні повинне початися відвантаження споживачам.

“Річна потужність підприємства 78 тис. тонн. За 2 роки плануємо вийти на максимальне завантаження”, – сказав Рисухин. На підприємстві використовуватиметься устаткування Bronx International Ltd. (Великобританія/Австралія). Основною сировиною для нового виробництва стане оцинкований прокат з Туреччини. Експлуатацією і обслуговуванням займеться технологічна команда, яка працювала на заводі “Метали і Полімери” (Алчевск). З 2014 року це підприємство не працює, оскільки знаходиться на неконтрольованій урядом України частини Луганської області. Нагадаємо, що власник заводу “Метали і Полімери” – бізнесмен Володимир Рисухин, батько Дениса Рисухина.

Об’єм інвестицій в нове підприємство не називається. У 2011 році Альфа-банк (Київ) повідомляв, що забезпечив проектне фінансування будівництва заводу “Метали і полімери” у розмірі більше за $40 млн. Проте на заводі в Алчевске була не лише лінія забарвлення, але і цинкування холоднокатаних сталевих рулонів. Тому проект в Первомайске має бути значно дешевший. Але Delo.UA з посиланням на Дениса Рисухина уточнює, що цього разу не планується залучення позикового банківського капіталу. Згідно з розрахунками єдиного діючого українського виробника забарвленого рулонного прокату “Модуль-Україна” (Кам’янець-Подільський) в 2018 році на український ринок поставлені близько 321 тис. тонн забарвленого прокату (+7% рік до року). Тобто нове підприємство може зайняти близько 25% ринку.

Джерело

Назад

Схожі статті

Контакти

Головний офіс

01011, м. Київ,
вулиця Панаса Мирного, 17

Виробництво і склад

ТОВ “Хеві Метал”, 55210,
м. Первомайськ, вулиця Корабельна, 50/3

каталог
Каталог Metipol
прайс-лист
ПРАЙС Metipol
корисно
Корисні документи