EN PL RU
Ми виготовили фарбованої сталі
Ми виготовили фарбованої сталі

Назад

PU-Rock. Преміальні покриття Metipol

09.06

2020

Третій “кит” з преміум сегменту асортименту фарбованої сталі Metipol – надміцне полімерне покриття PU-Rock на основі поліуретану. Дане покриття вирізняється виключною стійкістю до ультрафіолетового випромінювання та прекрасною корозійною стійкістю.
Про належність до вищої категорії покриттів красномовно говорить зовнішній вигляд сталы з шовковисто-матовою текстурою покриття.

PU-Rock. Преміальні покриття Metipol

Сфери застосування PU-Rock

Покриття PU-Rock використовується для виробництва профільованих листів, фальцевих покрівель та сендвіч-панелей, які використовуються у сучасному будівництві. Металочерепиця та профнастил популярні серед клієнтів, які знають ціну якісним і надійним будівельним матеріалам, та готових інвестувати у якісну покрівлю.
PU-Rock – універсальне покриття для абсолютно будь-якого клімату. Його еластичність, міцність та стійкість до агресивного середовища гарантують довгі роки ефективної експлуатації в умовах з істотними температурними перепадами, несприятливих екологічних районах і навіть під впливом морського клімату. Кристали льоду, гілки та інші можливі механічні пошкодження не становлять небезпеки для цілісності даного полімерного покриття.

PU-Rock. Преміальні покриття Metipol

Характеристики PU-Rock

  • Товщина покриття 30-50 мкм
  • Підвищена корозійна стійкість
  • Підвищена стійкість до атмосферних впливів
  • Несприйнятливість до температурних перепадів
  • Гарантія до 20 років

Крім цього, окремо слід зазначити стійкість PU-Rock до вигорання кольору. Протягом всього терміну служби колір готового виробу залишається повним і насиченим. Агресивна дія прямих сонячних променів у поєднанні з високою температурою ніяк не позначаться на зовнішніх властивостях покриття.

Ми готові відповісти на всі ваші запитання, пов’язані з преміальними покриттями Metipol і відкриті для співпраці над проектами будь-якої складності!

Преміальні покриття Metipol (скачати)

Назад

Схожі статті

Контакти

Головний офіс

01011, м. Київ,
вулиця Панаса Мирного, 17

Виробництво і склад

ТОВ “Хеві Метал”, 55210,
м. Первомайськ, вулиця Корабельна, 50/3

каталог
Каталог Metipol
корисно
Корисні документи