EN PL RU
Ми виготовили фарбованої сталі
Ми виготовили фарбованої сталі

Назад

Відкрите звернення представників будівельної спільноти

27.03

2020

Прем’єр-міністру України
Денису Шмигалю

Міністру розвитку громад та територій України
Олексію Чернишову

 

Конфедерація будівельників України (КБУ), Будівельна палата України, Асоціація «Український центр сталевого будівництва» (УЦСС), Всеукраїнська спілка виробників будівельних матеріалів, Національна спілка архітекторів (НСАУ), Українська Асоціація «Укрелектрокабель», Асоціація учасників ринку вікон та фасадів, Український клуб нерухомості URE CLUB, а також будівельні спільноти таких організацій як Федерації роботодавців України (ФРУ), звертаємось до вас з наступним.

Протягом останніх семи місяців відбулася зміна чотирьох міністрів, до відання яких відноситься будівельна галузь, та не було призначено жодного профільного заступника міністра з питань будівництва. І як наслідок – відсутнє розуміння розвитку та програми підтримки галузі в цілому, незрозуміла кадрова політика, передчасний запуск занадто сирих і неадаптованих реформ, зокрема – невдалі спроби реформи системи архітектурно-будівельного контролю та нагляду, запуск яких повністю здійснювався без участі представників галузі та громадськості, внаслідок чого корупційна складова даної системи повністю паралізувала всю реєстраційно-дозвільну систему в будівництві.

А тому закликаємо зробити наступні важливі кроки:

  1. Відкрито та публічно погодити з нами як представниками будівельної спільноти кандидатів на посаду заступника Міністра розвитку громад та територій України з питань будівництва, що відповідають наступним критеріям:
    – мають достатній досвід роботи у будівельній сфері;
    – користуються відповідним авторитетом та нескомпроментовані в очах професійної спільноти та громадськості;
    – мають власний чіткий План першочергових заходів з реформування будівельної галузі;
  2. Погодити з представниками будівельної спільноти перелік чітких завдань, які будуть поставлені перед майбутнім профільним заступником Міністра з питань будівництва;
  3. Розробити, погодити та затвердити з представниками будівельної спільноти чіткої Програми невідкладних антикризових заходів щодо відновлення та розвитку будівельної галузі на найближчі роки з відповідними дедлайнами.

Професійна спільнота будівельників виражає вам свою підтримку, відкрита до співробітництва і
готова вести постійний конструктивний діалог з представниками органів державної влади.

Лист у форматі PDF: Відкрите звернення будівельної спільноти

Назад

Схожі статті

Контакти

Головний офіс

01011, м. Київ,
вулиця Панаса Мирного, 17

Виробництво і склад

ТОВ “Хеві Метал”, 55210,
м. Первомайськ, вулиця Корабельна, 50/3

каталог
Каталог Metipol
прайс-лист
ПРАЙС Metipol
корисно
Корисні документи