EN PL RU
Ми виготовили фарбованої сталі
Ми виготовили фарбованої сталі

Якість продукції не єдина наша перевага. Для наших клієнтів ми розробили цілий ряд унікальних сервісів, які дозволять оптимізувати робочі процеси та зробити нашу співпрацю максимально ефективною.

SCROLL DOWN

Швидке виробництво і своєчасна доставка

Пофарбувати до 20 кольорів в день? - Без проблем! Ефективність нашої лінії фарбування дозволить нам виконати ваше замовлення в найкоротші терміни. Забудьте про пошук перевізників і пов'язані з доставкою рулонів ризики. Ваш вантаж застрахований поки не опиниться на вашому складі.

Гарантія

Більше ніяких труднощів і бюрократії! Наша гарантія тепер дуже проста і доступна для розуміння. Ми приймаємо рекламаційні звернення як від компаній-профілювальників, так і від кінцевих споживачів, а вирішення проблем беремо на себе.

SmartСклад

Пропозиція, яка дасть можливість нашим партнерам кардинально скоротити склад сировини, при цьому не втративши в асортименті своєї продукції. Замість необхідності мати десятки рулонів пофарбованої сталі в різних кольорах і специфікаціях на своєму виробництві - просто бронюйте оцинкований підкат на нашому складі. Вибирайте конкретні рулони і розміщуйте замовлення на фарбування тоді, коли вам це дійсно необхідно. Використовуйте свій особистий кабінет для моніторингу наявності підкату на складі, термінів надходження наступних партій і їх специфікацій, а також графіку фарбування металу.

Технічний консалтинг

Мetipol - не тільки постачальник і виробник металу, але і ваш надійний друг і порадник. Спеціально для вашої зручності ми створили гарячу лінію, по якій ви зможете отримати оперативну консультацію від наших експертів з будь-яких питань від підбору металу до калькуляції нестандартних проектів.

Лабораторія

Є сумніви у постачальнику - ми вам допоможемо! Наша єдина в Україні акредитована лабораторія проведе якісну експертизу металу, надавши сертифікований висновок.

Гарантія автентичності пофарбованого металу

Кожен випущений нами рулон має незмивне маркування і свій індивідуальний номер. Таким чином, кожен споживач може бути впевненим в оригінальності походження купленої ним продукції. Залишилися сумніви - зв'яжіться з нами, і ми підтвердимо історію походження купленого вами товару.

Історія ваших замовлень

Ми знаємо, як важливо для партнера отримувати продукцію стабільної якості. Ми зберігаємо зразки і результати тестів кожного виробленого рулону. Якщо у вас з'явилася необхідність використовувати на одному об'єкті рулони з різних партій - просто повідомте нам номер наявного рулону, і ми підберемо нову партію таким чином, щоб виключити навіть натяк на різновідтіночність в покритті або характеристиках сталі.

Фіксування ціни

Ви знаєте свого споживача і вмієте планувати наперед? Ми зможемо зафіксувати ціну в зручний для вас час на період до 6 місяців. Вам необхідно просто забронювати обсяг оцинкованого підкату в специфікації і забути про коливання ринку.

Мінімальне замовлення

Гнучке виробництво дозволяє ефективно обслуговувати навіть невеликі замовлення від 1 рулону. Якщо вам потрібен нестандартний колір для вимогливого клієнта або термінова доставка невеликої партії для певного замовлення - we got it covered!

Контакти

Головний офіс

01011, м. Київ,
вулиця Панаса Мирного, 17

Виробництво і склад

ТОВ “Хеві Метал”, 55210,
м. Первомайськ, вулиця Корабельна, 50/3

каталог
Каталог Metipol
прайс-лист
ПРАЙС Metipol
корисно
Корисні документи