EN PL RU
Ми виготовили фарбованої сталі
Ми виготовили фарбованої сталі

Назад

Будинок з профнастилу. 9 оригінальних проектів для натхнення

03.03

2021

Для переважної більшості “будинок з профнастилу” звучить дивно. Цей матеріал, скоріше, асоціюється з огорожею будмайданчика або заміської ділянки парканом та покрівлею. Профільований лист в якості облицювального матеріалу найчастіше відсилає нас до господарських будівель.

Але сучасна архітектура говорить про зворотнє. Будинок з профлиста, це красиво, практично і це можливість реалізувати оригінальний проект з помірним бюджетом.

Metipol пропонує ознайомитись та надихнутись кількома проектами будинків, в яких профнастил грає ключову роль.

1.

Дім з профнастилу: Titirangi / Crosson Architects

Titirangi / Crosson Architects

Будинок з червоного профнастилу. Прості форми та листи профнастилу червоного кольору з різноспрямованим профілем надають йому виразну фактуру і вигідно управляють об’ємами.

2.

Дім з профнастилу: House-K / N.A.O

House-K / N.A.O

Невеликий будинок з профнастилу для родини з 3-4 чоловік для постійного проживання або у якості дачі. Цікавий варіант з панорамними вікнами, які візуально розширюють простір і дають більше природного світла протягом дня. Все облицювання виконано з профільованого листа сірого кольору.

3.

Дім з профнастилу: Sinkhuis Residence / Slee & Co Architects
Профлист можна використовувати для реалізації складних та високобюджетних архітектурних проектів. Особливо вигідно він виглядає у поєднанні з натуральними матеріалами (дерево, камінь) і в оточенні натуральної природи.

4.

Дім з профнастилу: Dique 2A Berria Housing Renovation / Behark
Профнастил може вигідно виглядати і як облицювальний матеріал багатоквартирних житлових будинків. Як новобудов, так і для проектів реновації старого житлового фонду. Головне, грамотно підібрати метал для профнастилу, тип полімерного покриття та колір.

5.

Дім з профнастилу: OZ House / Andrade Morettin Arquitetos Associados
Проста конструкція та профнастил дозволять швидко збудувати охайний і стильний компактний дачний будиночок для відпочинку сім’єю або в компанії друзів. Такий будинок можна виконати у виключно літньому варіанті або адаптувати його під комфортну експлуатацію протягом року та у будь-яку погоду.

6.

Дім з профнастилу: Pasargada House / Bernardo Horta Arquiteto + Meius Arquitetura
Сірий колір, нарівні з жовтим, оголошено основним трендом 2021 року. Слід визнати, що матовий сірий профнастил у поєднанні з яскравими та світлими кольорами інших матеріалів виглядає дуже вишукано і привабливо.

7.

Дім з профнастилу: Groba House / Estúdio MRGB

Groba House / Estúdio MRGB

Ще один момент, на який звертаєш увагу, це чудове поєднання профільованого металу з великими площинами. Проектуючи будинок з профнастилу, архітектори часто залишають великі об’єми під глухі стіни з профнастилу. Як, наприклад, у цьому проекті, де практично всі вікна та галереї дивляться у внутрішній двір. І виглядає красиво, і надійний захист особистого життя від зовнішнього світу.

8.

Дім з профнастилу: MOAK Twin House / HUSO + Partners

MOAK Twin House / HUSO + Partners

Мінімалізм ідеально підходить для будинків з профнастилу. Головне, продумати всі деталі та втілити задумане у життя. Легкий і просторий при невеликій загальній площі у 157 м²., будинок наповнений світлом і дихає свіжістю. Ідеальне місце для комфортного життя молодої сім’ї.

9.

Дім з профнастилу: Komorebi House / DRAA

Komorebi House / DRAA

Дивно як вдало поєднуються з дикою природою темні кольори та лінії профільованого листа. Це можливість побудувати у лісі затишний притулок, куди можна втекти від міської суєти та турбот сучасного світу у пошуках гармонії та спокою.

Сподіваємось, ця невелика добірка послужить джерелом нових ідей та натхнення для партнерів Metipol і тих, хто замислюється про будівництво будинку з профнастилу. Тим, хто остаточно визначився і шукає постачальника готової продукції, рекомендуємо замовляти матеріал з фарбованої сталі Metipol™ з гарантією якості від виробника до 20 років.

Назад

Схожі статті

Контакти

Головний офіс

01011, м. Київ,
вулиця Панаса Мирного, 17

Виробництво і склад

ТОВ “Хеві Метал”, 55210,
м. Первомайськ, вулиця Корабельна, 50/3

каталог
Каталог Metipol
прайс-лист
ПРАЙС Metipol
корисно
Корисні документи