EN PL RU
Ми виготовили фарбованої сталі
Ми виготовили фарбованої сталі

Назад

PVDF. Преміальні покриття Metipol

05.06

2020

Ми з радістю поспішаємо поділитись з вами важливими новинами. Metipol розпочав промислове виробництво фарбованої сталі з преміальними полімерними покриттями підвищеної міцності та зносостійкості – PVDF (ПВДФ), RWS, PU-Rock. Сьогодні ми розповімо про кожне з них докладніше.

Полімерне покриття PVDF складається з полівінілфториду та акрилу. Особливістю даного покриття є те, що йому властива підвищена стійкість до механічних пошкоджень та агресивних корозійних середовищ. Подібно поліестеру, PVDF відрізняється гладкою глянцевою поверхнею з привабливим елегантним блиском.

PVDF. Преміальні покриття Metipol

Сфери застосування PVDF

Основне завдання, яке виконує PVDF – супротив агресивному середовищу. Саме тому дане покриття часто використовується під час будівництва сільськогосподарських об’єктів.

PVDF. Преміальні покриття Metipol

Покриття PVDF – оптимальне рішення для виготовлення фасадів, розрахованих на експлуатацію в умовах агресивного міського середовища, насиченого вихлопними газами, промисловими викидами та хімічними реагентами. Всі ці елементи, в поєднанні з сонцем, водою та снігом, піддають матеріали справжнім випробуванням на міцність.

Характеристики PVDF

  • Товщина покриття 28 мкм
  • Підвищена корозійна стійкість
  • Підвищена стійкість до вигоряння
  • Стійкість до механічних і хімічних пошкоджень
  • Брудовідштовхуючи властивості
  • Низька горючість (1500 оС)
  • Гарантія 20 років

Вартість цього покриття на 10-15% вище стандартного поліестеру, що обумовлено більш дорогим складом фарби і, як наслідок, кращими експлуатаційними характеристиками покриття PVDF. Використання сталі з більш якісним та міцним покриттям – це інвестиції, які гарантовано знижують ризики додаткових витрат на ремонт або капітальну заміну матеріалів в довгостроковій перспективі.

Ми готові відповісти на всі ваші запитання, пов’язані з преміальними покриттями Metipol та відкриті для співпраці над проектами будь-якої складності!

Преміальні покриття Metipol (скачати)

Назад

Схожі статті

Контакти

Головний офіс

01011, м. Київ,
вулиця Панаса Мирного, 17

Виробництво і склад

ТОВ “Хеві Метал”, 55210,
м. Первомайськ, вулиця Корабельна, 50/3

каталог
Каталог Metipol
корисно
Корисні документи