EN PL RU
Ми виготовили фарбованої сталі
Ми виготовили фарбованої сталі

Назад

RWS. Преміальні покриття Metipol

06.06

2020

Представляємо наступну новинку у преміальній лінійці полімерних покриттів Metipol – RWS. Покриття відкриває для наших партнерів додаткові можливості у виробництві.

Покриття RWS розроблено для виробництва високоякісних систем водостоку за рахунок своєї пластичності, що дає можливість виробляти елементи будь-якої форми без порушення структури та цілісності покриття. Полімерні гранули, що входять до складу покриття, забезпечують підвищену стійкість до механічних пошкоджень, а також до впливу погодних факторів та УФ випромінювання.

RWS. Преміальні покриття Metipol

Сфери застосування RWS

У виробництві металу з RWS покриттям ми використовуємо марки сталі з підвищеною пластичністю (DX53D і DX54D) та рекомендованим вмістом цинку від 200 гр/м2, що дозволить забезпечити продукції довговічність, стійкість до корозії та екстрапластічность 0,5т. Такий метал може використовуватися в будь-яких кліматичних регіонах, навіть з вологим морським кліматом, а також у регіонах з високим рівнем забруднення.
Оптимальна сфера застосування – водосточні системи.

RWS. Преміальні покриття Metipol

 

Характеристики RWS

  • Товщина покриття 35+35 мкм
  • Підвищена пластичність
  • Підвищена корозійна стійкість
  • Підвищена стійкість до атмосферних впливів
  • Брудовідштовхуючи властивості
  • Гарантія до 15 років

Преміальні матеріали, як RWS, значно збільшують термін експлуатації систем. Широкий вибір колірних рішень і унікальні зносостійкі властивості даного матеріалу вигідно виділяю його на тлі інших полімерних покриттів. RWS – просто незамінний продукт для профілювання довговічних водосточних систем.

Для отримання детальної інформації про терміни поставки і ціни – зв’яжіться з вашим менеджером, або за телефоном нашої гарячої лінії.

Преміальні покриття Metipol (скачати)

Назад

Схожі статті

Контакти

Головний офіс

01011, м. Київ,
вулиця Панаса Мирного, 17

Виробництво і склад

ТОВ “Хеві Метал”, 55210,
м. Первомайськ, вулиця Корабельна, 50/3

каталог
Каталог Metipol
корисно
Корисні документи