EN PL RU
Ми виготовили фарбованої сталі
Ми виготовили фарбованої сталі

Назад

Дайджейст Metipol 2022

26.12

2022

Друзі, вже традиційно, не дивлячись ні на що, ми підбиваємо підсумки року. Завдяки нашому професійному колективу та вашій підтримці, ми продовжуємо нашу боротьбу на економічному фронті країни. 

В цьому році нашою маленькою перемогою стало збереження всіх робочих місць та підтримка наших бійців та волонтерів. Всі ми разом довели світові, що українці – непереможна нація, тож в очікуванні нашої головної перемоги, давайте згадаємо, яким цей рік був для нас. 

Ми зберегли виробництво та команду

Ми зберегли виробництво та команду

 

Найголовніше. Не зважаючи на всі обставини, Metipol вдалось зберегти три ключові елементи, без яких неможливе існування бізнесу навіть за сприятливих умов. Навесні ми всі зіштовхнулись з викликами, до яких мало хто був готовий. Але спільними зусиллями вистояли, оговтались та швидко відновили роботу

 • Ми зберегли команду. У найскладніші дні та місяці цього року нам вдалось запобігти скороченню персоналу. Всі співробітники виробництва, адміністративної команди та комерційного відділу зберегли свої робочі місця. Наші колеги, що встали на захист України, та їх родини, отримують необхідну підтримку та допомогу від Metipol.
 • Компанія у найкоротші строки відновила та стабілізувала поставки сировини, логістику та виробничий процес. Це забезпечило безперебійну роботу фарбувальної лінії, виконання замовлень наших клієнтів та поповнення складів продукцією.
 • Партнери та клієнти Metipol залишаються з нами. Ми не тільки продовжуємо активну роботу з нашими постійними партнерами, але ї розпочали довгострокову співпрацю з новими клієнтами компанії.
 • На кінець 2022 року в нашій базі 243 клієнти, 35 з яких стали нашими партнерами цього року.

Виробництво та ринки

Виробництво та ринки

Війна суттєво вплинула на стан ринку фарбованого металу України, тому не зовсім коректно робити порівняння з попереднім роком. Але відзначимо ключові моменти та тенденції виробництва та продажів Metipol.

 • Протягом 2022 року виробничі потужності Metipol випустили 15 130 тон фарбованої сталі.
 • Ми перейшли на випуск металу з покриттям RWS у дійсно промислових масштабах. Попит на це покриття суттєво зріс відносно інших типів полімерних покриттів Метіпол у 2022 році. Та навіть відносно попереднього, 2021.
 • Протягом 2022 виробництво сталі з високим вмістом цинку 140 та більше складає понад 50% усього обсягу виробництва компанії. Цей показник став сталою ознакою попиту. Доля високого вмісту цинку продовжує зростати у замовленнях нашого виробництва.
 • Вдалось зберегти та розширити асортимент металу різних товщин, палітру та типи покриттів у наявності. Швидко налагоджені поставки сировини забезпечили виробництво та клієнтів компанії можливістю вільно обирати типи покриттів та кольори для виконання замовлень. 
 • Зростає попит на конструкційні марки сталі. Продукція Метіпол з товстого металу (о,5-0,8 мм) все частіше використовується для виробництва сендвіч панелей, фасадних касет та панелей і т.д.

Окремо варто відмітити підтримку та стабільний попит на продукцію Metipol від наших європейських партнерів. Експорт до Європи постійно зростає та відкриває нові країни для нашої продукції. Зокрема набирає популярності попит у країнах Балтії.

Гуманітарна ініціатива та підтримка ЗСУ

Гуманітарна ініціатива та підтримка ЗСУ

З самого початку війни ми знали що не будемо осторонь нашої спільної біди. Частина співробітників компанії стали на захист України, поповнивши лави ТРО та ЗСУ. Всі ми продовжили працювати на місцях або віддалено.

Підтримка та забезпечення необхідним всіх, хто потребує допомоги, стала частиною нашої стратегії до кінця війни. На сьогодні, в межах можливостей компанії, ми надаємо допомогу:

 • Співробітникам та їх підрозділам, що несуть службу у лавах збройних сил. А також їх родинам.
 • Волонтерським організаціям та благодійним фондам для закупівлі необхідного під військові та гуманітарні потреби, а також, для забезпечення їх роботи.
 • Разом з партнерами-переробниками, реалізували програму по реалізації готової продукції зі сталі TM Metipol на максимально вигідних умовах для відновлення постраждалих від обстрілів та звільнених від окупації об’єктів.

Дорогі друзі!
Ми вдячні кожному з вас за підтримку, розуміння та плідну співпрацю в найскладніший для всіх нас час. Лише разом, об’єднавши наші зусилля, ми зможемо подолати ворога, швидше відновити економіку країни та повернутись до бізнес-цілей мирного часу. 

 

Ми разом! Віримо у перемогу в 2023 році!
Слава Україні!

 

Назад

Схожі статті

Контакти

Головний офіс

01011, м. Київ,
вулиця Панаса Мирного, 17

Виробництво і склад

ТОВ “Хеві Метал”, 55210,
м. Первомайськ, вулиця Корабельна, 50/3

каталог
Каталог Metipol
прайс-лист
ПРАЙС Metipol
корисно
Корисні документи